Iš viso produktų: 5.

Supermaistas

 • Spirulinos tabletės 100vnt

  3,20 EUR

  Spirulina - mikroskopinis gėlųjų vandenų augalas, turintis idealios spiralės formą. Biologiškai tai yra vienas seniausių augalų žemėje. Atsiradusi maždaug prieš 3,6 bilijonus metų, spirulina buvo evoliucinis tiltas tarp bakterijų ir žaliųjų augalų.Tai vienas iš maistingiausių augalų. Jos maistinė vertė daug veiksmingesnė, nei bet kokių kitų maisto produktų. Dauguma maistingųjų medžiagų, reikalingų žmogaus organizmui, randamos spirulinoje. Spirulinoje yra 60% visų augalinių baltymų, kalcio, geležies, jodo, magnio, cinko, kalio, vitaminų: B1, B2, B3, B6, B12. Skaidulinių medžiagų, vario šaltinis.Spirulinoje yra virš 60% lengvai virškinamų augalinių baltymų be riebalų ir cholesterolio. Joje yra visos nepakeičiamos amino rūgštys, kurių žmogaus organizmas pats negamina, bet jos yra reikalingos. Spirulina turi mažai kalorijų. Jos ląstelių sienelėse nėra celiuliozės, todėl ji lengvai virškinama ir įsisavinama organizmo.

 • Spirulina (milteliai) (250 g)

  13,99 EUR

  Sertifikuota „Soil Association" kaip ekologiškas produktas. Spirulina (lot. Arthrospira platesnis) yra žaliai melsvas mikrodumblis. Be glitimo, tinka veganams. Turi daug baltymų. Skaidulinių medžiagų šaltinis. Mažai riebalų. Taip pat turi chlorofilo. Spirulinoje gausu įvairių maistinių medžiagų, kurių derinys subalansuotas taip, kad idealiai atitinka žmogaus organizmo poreikius. Spirulina neturi kieto celiuliozės apvalkalo, todėl lengvai virškinama.  

 • Chlorella tabletės (200 g)

  15,47 EUR

  Sertifikuota „Soil Association" kaip ekologiškas produktas. Apie 400 tablečių po 0.5 g. Chlorella (lot. Chlorella vulgaris) - tai gėlame vandenyje augantys laisvai plaukiojantys vienaląsčiai žalieji mikrodumbliai (fitoplanktonas). Itin turtinga chlorofilo. Dėl savo ypatingų maistinių savybių chlorella neretai vartojama sportininkų, norint papildyti mitybą baltymais ir vitaminais, organizmo valymui ir kt. „Supernutrients" chlorella yra ekologiška, be glitimo, tinka veganams. Turi daug baltymų ir skaidulinių medžiagų. Mažai riebalų.  

 • Guaranos milteliai, ekologiški (100 g)

  9,99 EUR

  „Supernutrients" ekologiški guaranos (gvaraninės paulinijos, lot. Paullinia cupana) vaisių milteliai. Be glitimo. Tinka veganams ir žaliavalgiams (raw).Naudojami energetiniams gėrimams gaminti (įmaišykite ~1 šaukštelį miltelių į sultis, vandenį, kokteilį, pasaldinkite), pridėti į patiekalus, desertus. Turi kofeino (100 g guaranos miltelių yra 3.2 g kofeino)! Poveikis organizmui panašus į kavos. Kaip ir visus produktus, turinčius kofeino, vartokite saikingai. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims. Supakuota aplinkoje, kurioje yra riešutų.  

 • Ekologiški kokosų žiedų cukrus „Purasana Coconut Blossom Sugar”, 400 g

  6,20 EUR

  Ekologiškas kokosų žiedų cukrus „Purasana Coconut Blossom Sugar". Kokosų žiedų cukrus išsiskiria sodriu, turtingu skoniu. Gardus nerafinuotas rudasis kokosų žiedų cukrus su saldžiu karamelės skoniu praturtins kiekvieną patiekalą, desertą ar gėrimą. Grynasis kiekis: 400 g Sudedamosios dalys: 100 % ekologiškas kokosų žiedų cukrus. Naudojimas: naudokite kaip saldiklį gėrimams ir desertmas. kokosų žiedų cukrus yra aromatingas, karamelės skonio. Gamintojas: Biovita BVBA, Heulestraat 104 8560 Gullegem, Belgija. Kilmės šalis: Indonezija. 

Daugiau apie produktą skaitykite čia
+