Iš viso produktų: 8.

Riešutai, džiovinti vaisiai ir uogos

 • Ekologiškas riešutų užkandis "Fit Food", 130 g

  4,90 EUR

  Sudedamosios dalys: anakardžiai (38 %)*, dygliuotojo ožerškio uogos (angl. goji) (31 %)*, migdolai (31 %)*. * - ekologiškos sudedamosios dalys. Grynasis kiekis: 130 g. Kilmės šalis: ES/ne ES žemes ukis. Platintojas: UAB „Tokyo", A. Vienuolio g. 4, LT-01104 Vilnius, Lietuva.  

 • Liofilizuotos braškės "Ranchers", 16 g

  3,20 EUR

  Liofilizacija (ang. freeze drying) - procesas, kuomet uogos užšaldomos labai žemoje temperatūroje ir tada vakuumo pagalba pašalinamas vanduo iš uogų (pašalinama iki 97% vandens), todėl visos vertingos uogos sudėtinės dalys išlieka nepakitusios. Nepakinta ir uogų išvaizda, skonis, kvapas bei forma. Vienu kartu suvalgyta RANCHERS braškių pakuotė yra tolygu 16 suvalgytų šviežių braškių! Užkandis išalkusiems, skubantiems, sportuojantiems, sveikuoliams ir netgi vaikams! Liofilizuotomis braškėmis taip pat galima gardinti sausus pusryčius, košes jogurtus, konditerijos gaminius ar salotas. Be glitimo. Be GMO. Be dažiklių ir konservantų. Be pridėto cukraus. Tinka veganams ir žaliavalgiams. Sudedamosios dalys: braškės (100%). Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje vietoje. Po atidarymo, pakuotę laikyti sandariai uždarytą. Kilmės šalis: Čilė  

 • Liofilizuoti mangai "Ranchers", 22 g

  3,20 EUR

  Liofilizacija (ang. freeze drying) - procesas, kuomet vaisiai užšaldomi labai žemoje temperatūroje ir tada vakuumo pagalba pašalinamas vanduo iš vaisių (pašalinama iki 97% vandens), todėl visos vertingos vaisiaus sudėtinės dalys išlieka nepakitusios. Nepakinta vaisiaus išvaizda, skonis, kvapas bei forma. Vienu kartu suvalgyta RANCHERS mangų pakuotė yra tolygu suvalgytiems 2 šviežiems mangams! Užkandis išalkusiems, skubantiems, sportuojantiems, sveikuoliams ir netgi vaikams! Be glitimo. Be GMO. Be dažiklių ir konservantų. Be pridėto cukraus. Tinka veganams ir žaliavalgiams. Sudedamosios dalys: mangai (100%). Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje vietoje. Po atidarymo, pakuotę laikyti sandariai uždarytą. Kilmės šalis: Tailandas  

 • Liofilizuoti ananasai "Ranchers", 24 g

  3,20 EUR

  Liofilizacija (ang. freeze drying) - procesas, kuomet vaisiai užšaldomi labai žemoje temperatūroje ir tada vakuumo pagalba pašalinamas vanduo iš vaisių (pašalinama iki 97% vandens), todėl visos vertingos vaisiaus sudėtinės dalys išlieka nepakitusios. Nepakinta vaisiaus išvaizda, skonis, kvapas bei forma. Vienu kartu suvalgyta RANCHERS ananasų pakuotė yra tolygu suvalgytam 1 šviežiam ananasui! Užkandis išalkusiems, skubantiems, sportuojantiems, sveikuoliams ir netgi vaikams! Liofilizuotais ananasais taip pat galima gardinti sausus pusryčius, košes jogurtus, konditerijos gaminius ar salotas.  Be glitimo. Be GMO. Be dažiklių ir konservantų. Be pridėto cukraus. Tinka veganams ir žaliavalgiams. Sudedamosios dalys: ananasai (100%). Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje vietoje. Po atidarymo, pakuotę laikyti sandariai uždarytą. Kilmės šalis: Tailandas  

 • ,,Tropical Wholefoods’’ saulėje džiovinti bananai Bogoya, 125 g

  4,00 EUR

  Saulėje džiovinti bananai. Puikaus skonio džiovinti bananai yra skanus užkandis ir ingredientas į Jūsų mėgstamus vaisinius kokteilius, desertus ar košes. Sudedamosios dalys: bananai. Gaminant šį produktą yra minimizuota kryžminė tarša su riešutais, sezamų sėklomis, soja ir grūdų produktais, kurių sudėtyje yra glitimo. Gamintojas: Tropical Wholefoods Ltd, Sunderland, SR5 3TX, Didžioji Britanija.

 • TROPICAL WHOLEFOODS SAULĖJE DŽIOVINTI MANGAI, 100 G

  3,80 EUR

  Tai ekologiški, saldūs, specialiose saulės džiovyklose džiovinti mango vaisiai. Labai skanus užkandis ir trintų vaisių kokteilių bei košių ingredientas. Tinka vegetarams. Sudedamosios dalys: ekologiški, saulėje džiovinti mango vaisiai (100 %). Kilmės šalis: Burkina Fasas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.  

 • TROPICAL WHOLEFOODS SAULĖJE DŽIOVINTI ANANASAI, 100 G

  3,80 EUR

  Tai saldūs, kruopščiai supjaustyti ir specialiose saulės džiovyklose džiovinti Cayenne ananasai. Šie ananasai puikus užkandis ir ingredietas į vaisinius kokteilius bei košes. Tinka vegetarams. Sudedamosios dalys: saulėje džiovinti ananasai (100 %). Kilmės šalis: Uganda. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 • TROPICAL WHOLEFOODS SAULĖJE DŽIOVINTI BANANŲ GABALĖLIAI, 150 G

  3,80 EUR

  Saulėje džiovinti bananų griežinėliai. Puikaus skonio džiovinti bananai yra skanus užkandis ir ingredientas į Jūsų mėgstamus vaisinius kokteilius bei košes. Be pridėto cukraus. Grynasis kiekis: 150 g Sudedamosios dalys: bananai. Gaminant šį produktą yra minimizuota kryžminė tarša su riešutais, sezamų sėklomis, soja ir grūdų produktais, kurių sudėtyje yra glitimo. Laikyti sausoje, vėsioje vietoje. Gamintojas: Tropical Wholefoods Ltd, Sunderland, SR5 3TX, Didžioji Britanija. Platintojas: UAB "Tokyo", Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius, Lietuva. www.fitfood.lt Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Daugiau apie produktą skaitykite čia
+