Iš viso produktų: 6.

Pieno pakaitalai

 • Sojų gėrimas su kalciu, ekologiškas (1 l)

  3,10 EUR

  „NaturGreen" ekologiškas sojų gėrimas su kalciu - puikaus skonio pieno pakaitalas be laktozės, be pieno ir jo pėdsakų, be glitimo. 100% augalinis - be cholesterolio. Tai puikus kalcio šaltinis. Rekomenduojamas vaikams ir suaugusiems, norintiems papildyti kalcio atsargas. Tinka netoleruojantiems laktozės ir pieno, vegetarams ir veganams. Pasaldinta agavų sirupu. „NaturGreen" gėrimus tinka vartoti bet kuriuo dienos metu. Geriami šalti arba šilti, su sausais pusryčiais. Tinka balinti kavą arba arbatą. Taip pat gali būti naudojami ruošiant padažus, pyragus, blynelius, pudingus ir kitus patiekalus. Papildytas augaliniu kalciu. Sojų gėrimą papildžius kalkiniais jūros dumbliais pasiekiamas toks kalcio kiekis, koks normaliai būna karvės piene - apie 120 mg/100 g arba 15% RMV (referencinė maistinė vertė suaugusiajam). Tačiau skiriasi kalcio forma: karvės piene kalcis būna koloidinio kalcio fosfato pavidalu, o jūros dumbliai yra kalcio karbonatas ir kalcio citratas (šie skirtumai aktualūs esant tam tikrom alergijom). Atidarius laikyti šaldytuve ir sunaudoti per 5 dienas.  

 • Migdolų gėrimas be cukraus, ekologiškas (1 l)

  3,75 EUR

  „Ecomil" ekologiškas migdolų gėrimas be cukraus - vertingas augalinis pieno pakaitalas be laktozės, be glitimo ir grūdų, be dažiklių ir konservantų. 100% augalinis - be cholesterolio. Šis migdolų gėrimas yra ne tik be pridėto cukraus, bet ir be cukrų (sudėtyje natūralių cukrų yra tik 0.1 g/100 g). Turi labai mažai druskos. Tinka netoleruojantiems laktozės ir pieno, vegetarams ir veganams. Migdolai ir jų produkai - puikus maistas vaikams bei pagyvenusiems. „Ecomil" gėrimus tinka vartoti bet kuriuo dienos metu. Geriami šalti arba šilti, su sausais pusryčiais. Tinka balinti kavą arba arbatą. Taip pat gali būti naudojami ruošiant padažus, pyragus, blynelius, pudingus ir kitus patiekalus. Prieš atidarant suplakti. Atidarius laikyti šaldytuve. Sunaudoti per 5 dienas.  

 • Kokosų ir migdolų gėrimas be cukraus, ekologiškas (1 l)

  4,15 EUR

  100% augalinis „Ecomil" ekologiškas kokosų ir migdolų gėrimas - puikaus skonio pieno pakaitalas be glitimo ir laktozės. Šis kokosų ir migdolų gėrimas yra ne tik be pridėto cukraus, bet ir be cukrų (sudėtyje natūralių cukrų yra tik <0.1 g/100 g). Tinka netoleruojantiems laktozės ir pieno, vegetarams ir veganams. „Ecomil" gėrimus tinka vartoti bet kuriuo dienos metu. Geriami šalti arba šilti, su sausais pusryčiais. Tinka balinti kavą arba arbatą. Taip pat gali būti naudojami ruošiant padažus, pyragus, blynelius, pudingus ir kitus patiekalus. Prieš vartojimą suplakti. Po atidarymo laikykite šaldytuve ir suvartokite per 5 dienas.  

 • Migdolų gėrimas su kalciu, ekologiškas (1 l)

  4,05 EUR

  „Ecomil" ekologiškas migdolų gėrimas su kalciu - puikaus skonio pieno pakaitalas be laktozės, sojos ir glitimo. Be pieno ir jo pėdsakų. 100% augalinis - be cholesterolio. Kalcio šaltinis. Rekomenduojamas vaikams ir suaugusiems, norintiems papildyti kalcio atsargas. Tinka netoleruojantiems laktozės ir pieno, vegetarams ir veganams. Pasaldinta agavų sirupu. Migdolai ir jo produkai - puikus maistas vaikams bei pagyvenusiems. „Ecomil" gėrimus tinka vartoti bet kuriuo dienos metu. Geriami šalti arba šilti, su sausais pusryčiais. Tinka balinti kavą arba arbatą. Taip pat gali būti naudojami ruošiant padažus, pyragus, blynelius, pudingus ir kitus patiekalus. Papildytas augaliniu kalciu. Migdolų pieną papildžius kalkiniais jūros dumbliais pasiekiamas toks kalcio kiekis, koks normaliai būna karvės piene - apie 120 mg/100 g arba 15% RMV (referencinė maistinė vertė suaugusiajam). Tačiau skiriasi kalcio forma: karvės piene kalcis būna koloidinio kalcio fosfato pavidalu, o jūros dumbliai yra kalcio karbonatas ir kalcio citratas (šie skirtumai aktualūs esant tam tikrom alergijom). Prieš atidarant suplakti. Atidarius laikyti šaldytuve. Sunaudoti per 5 dienas.  

 • Kokosų gėrimas be cukraus, ekologiškas (1 l)

  4,05 EUR

  „Ecomil" ekologiškas kokosų gėrimas - puikaus skonio pieno pakaitalas iš kokosų be glitimo ir laktozės. 100% augalinis - be cholesterolio. Šis kokosų gėrimas yra ne tik be pridėto cukraus, bet ir be cukrų (sudėtyje natūralių cukrų yra tik <0.3 g/100 g). Tinka netoleruojantiems laktozės ir pieno, vegetarams ir veganams. „Ecomil" gėrimus tinka vartoti bet kuriuo dienos metu. Geriami šalti arba šilti, su sausais pusryčiais. Tinka balinti kavą arba arbatą. Taip pat gali būti naudojami ruošiant padažus, pyragus, blynelius, pudingus ir kitus patiekalus. Prieš vartojimą suplakti. Po atidarymo laikykite šaldytuve ir suvartokite per 5 dienas.  

 • Kokosų gėrimas, nesaldintas, ekologiškas (1 l)

  4,54 EUR

  „Bio Today" ekologiškas kokosų gėrimas - 100% augalinis puikaus skonio pieno pakaitalas be laktozės. Šis kokosų gėrimas yra ne tik be pridėto cukraus, bet sudėtyje turi mažai ir natūralių cukrų (tik 0.7 g /100 g). Tinka netoleruojantiems laktozės ir veganams. Skanu gerti šaltą arba šiltą. Tinka pilti į sausus pusryčius, kokteilius, balinti kavą arba arbatą. Taip pat gali būti naudojami ruošiant įvairius padažus, pyragus, blynelius, pudingus ir kitus patiekalus. Atidarius laikyti šaldytuve ir suvartoti per 4 dienas.  

Daugiau apie produktą skaitykite čia
+