Pavasario iššūkis įsibėgėja!

_PavasarioIssukis__5_.pngPradėti sveikai maitintis ir daugiau sportuoti - nori visi. Tiesa, ne visuomet tai pradėti daryti būna lengva. Reikia ir įkvėpimo, ir šiokios tokios pagalbos.

Būtent todėl šiemet sveiko maisto ir gėrimų ambasadorius FIT FOOD ir sveikatingumo klubai IMPULS į tikrą "Pavasario iššūkį" pakvietė tris labai skirtingus žmones: darboholiką, sportuojantį mėgėją ir viršsvorio turintį žmogų.

Visi trys - net 21 dieną (o juk sako, kad naujiems įpročiams susiformuoti reikia būtent tiek laiko), beveik visą balandžio mėnesį, drauge sportuos, maitinsis sveiku maistu, gaus trenerių ir dietologės patarimus.

Beje, pavasario iššūkį gali priimti ir tu, nes šiuo metu tiek Fit Food, tiek Impuls taiko sezono nuolaidas:

 


Jiems pavyko: "Pavasario iššūkio" rezultatai!

Minus 4,5 kilogramo - natūraliai

"Pavasario iššūkio" dalyvė Anželika - kovojo su viršvoriu. Per tris savaites jai natūraliai ir be alinančios dietos pavyko atsikratyti 4,5 kg, moters apimtys sumažėjo net 7 cm., o kūno masės indeksas sumažėjo nuo 30,5 iki 28,8.

Šie žymūs kūno sudėties pokyčiai - svarbus pirminis etapas išjudinant organizmą ir toliau natūraliai mažinti svorį. Biologinis Anželikos amžius, beje, sumažėjo vieneriais metais, o tai rodo, kad organizmas pradėjo pats natūraliai šalinti toksinus ir valytis.

Susipažinkite su "Pavasario iššūkio" sportuojančia mėgėja!

Gabrielė - tikra energijos bomba, praskaidrinanti dieną tiek Fit Food darbuotojams, tiek ir Impuls treneriams. Visuomet besišypsanti ir energinga, kupina motyvacijos ir užsidegimo. Beje, mergina tiki, kad pernelyg lieknas kūnas - išeina iš mados. "Gražus kūnas yra tas, kuris turi šiek tiek raumenukų", - sako Gabrielė.

Penkiakovininkė Ieva Serapinaitė - taip pat renkasi FIT FOOD

Penkiakovinininkė Ieva Serapinaitė kone į kiekvieną treniruotę su savimi ji pasiima sveiko maisto ir sočių kokteilių iš programos „Aktyviems" („Fit food").

Ypač mėgsta šiuos du - „Prieš sportą" ir „Po sporto". Vieni pagrindinių šios kokteilių programos ingredientų - vaisiai ir uogos (kriaušė ananasas, mėlynės), suteikiantys natūralios energijos, vitamino C prieš sportą ir po jo, natūralūs baltymai ir riebalai (kanapių baltymai, riešutų pienas, kokosų pienas, sojų baltymai), kuriuose gausu lengvai įsisavinamų baltymų ir pilnavertiškų aminorūgščių.

Susipažinkite su "Pavasario iššūkio" darboholiku!

"Pavasario iššūkio" dalyvis Vaidotas - tikras darboholikas, kuriam ilgos darbo valandos ir stresas - kone kasdienybė. Tačiau pabandęs štai jau kiek daugiau nei savaitę sportuoti ir sveikai maitintis jis sako atradęs savyje dar daugiau energijos.

"Kokteiliai labai skanūs, sotūs, o salotos - išmoko taisyklingai kramtyti. Per skubą - buvau pamiršęs, ką tai reiškia. Maniau, kad grįžęs iš treniruočių krisiu miegoti, tačiau energijos turiu su kaupu", - sako Vaidotas.

Startuoja projektas "Pavasario iššūkis"!

"Pavasario iššūkio" dalyviai - Vaidotas, Anželika ir Gabrielė - naujus įpročius valgyti sveikiau ir judėti daugiau formuoja jau savaitę, todėl pats metas susipažinti su trijule kiek geriau!

Daugiau apie produktą skaitykite čia
+