Naujienos

Naminiai ledai

feadfood_ledai.pngSkanūs ledai! Ypatingi. Naminiai. Iš natūralių produktų. Be konservantų, be jokių E, ne iš koncentratų. Daugelis - be pridėto cukraus.

Fit Food baruose AKROPOLYJE, EUROPOJE ir FORUM PALACE rasite šokoladinius, mango, veganiškus, aviečių, vanilės, bananų šokoladinius su čili, pistacijų ledus.

Galima džiaugtis galėdami mėgautis ledais, kurie yra iš natūralių produktų, turi skonį ir kvapą:

- kai matau užrašyta - mangų tyrė, bananų tyrė, agavų sirupas, pasiflorų tyrė, saldžiosios ceratonijos, kurių ankštys naudojamos kulinarijoje nes yra saldžios, mėsingos ir minkštos, mano šypsena iki ausų, nes tikrai žinau ką valgau ir man organizmas dėkoja, - dalinasi viena iš klienčių.

Kokia vasara be Fit Food ledų!

 

 

Sulčių ir maisto programa -JAUNYSTĖ

FF_Jaunyste.png„Jaunystę išlaikyti viduje gali kiekvienas (kaip jaučiamės, taip ir atrodome), o biologinį, arba funkcinį, amžių didžiąja dalimi lemia sveika gyvensena: visavertė mityba, sveikatos būklę atitinkantis fizinis aktyvumas ir psichologinė gerovė bei dvasingumas", šypsosi mitybos ekspertė Gintarė Jonaitytė, kūrusi „Fit Food" sulčių su maistu programą „Jaunystė".

Ji džiaugiasi, kad programa „Jaunystė" - tai ne tik tęsinys jau įvestos pirmosios Lietuvoje sulčių ir maisto programos linijos (Superdetoxas), bet ir ypatinga tuo, kad kiekvieną dieną - nauji patiekalai ir gėrimai, kurių ingredientai kruopščiai atrinkti, suderinti, siekiant didžiausio efekto - išsaugoti ir palaikyti jūsų odos ir viso kūno jaunystę.

Pažiūrėk, kodėl verta išbandyti šį skirtumą, sužinok čia >>

 

 

 

PAVASARIO IŠŠŪKIS kovo 27 d. - balandžio 14 d.

pavasario_issukis_after_web.jpgPradėti sveikai maitintis ir daugiau sportuoti - nori visi. Tiesa, ne visuomet tai pradėti daryti būna lengva. Reikia ir įkvėpimo, ir šiokios tokios pagalbos.

Būtent todėl šiemet sveiko maisto ir gėrimų ambasadorius FIT FOOD ir sveikatingumo klubai IMPULS į tikrą "Pavasario iššūkį" pakvietė tris labai skirtingus žmones: darboholiką, sportuojantį megėją ir viršsvorio turintį žmogų.

Visi trys - net 21 dieną (o juk sako, kad naujiems įpročiams susiformuoti reikia būtent tiek laiko), beveik visą balandžio mėnesį, drauge sportuos, maitinsis sveiku maistu, gaus trenerių ir dietologės patarimus.

Galbūt jie tave įkvėps?! Sek "Pavasario iššūkio" dalyvių progresą, susiformuok naują įprotį per 21 dieną ir jauskis vėl patraukliai!

SUŽINOK DAUGIAU >>>

 

 

Fit Food ATSINAUJINA – daugiau SVEIKATOS!

FF_naujienos_sultys_programos_2017.jpg

Naujos šalto lėtaeigio spaudimo SULTYS >>
Citrusinių vaisių sultys su trupučiu šildančio kajeno pipiro, kuris šioms vaisių sultims suteikia malonaus aštrumo - tikra VAISIŲ RUMBA!

Nauji maistingi KOKTEILIAI >>
Tiršti ir sotūs. Sportuojantiems, gyvenantiems aktyvų gyvenimą ar tiesiog norintiems sveikai pasisotinti ir gauti daugiau energijos.

Naujos SMŪGINĖS SULTYS >>
Ypač koncentruotos. Sukurtos ne tam, kad atsigerti, o kad gauti iš jų kuo daugiau vertingų maistinių medžiagų.

Naujos sulčių PROGRAMOS >>
Viena jų - visiška naujiena, kai derinamas tarpusavyje ŽALIAS MAISTAS su ŽALIOMIS SULTIMIS. Dabar dar daugiau skaidulų, baltymų bei vitaminų!

 

 

 

Daugiau apie produktą skaitykite čia
+