KONSULTACIJA SU FIT FOOD DIETOLOGE

Sertifikuota „Fit Food" mitybos specialistė Gintarė Jonaitytė konsultacijos metu sudarys atitinkamas sveikatingumo programos, pagal kiekvieno asmeninius tikslus ir poreikius, sveikatos būklę, amžių. Taip pat bus aptariami sveikos mitybos principai, galimi asmeniniai pokyčiai ir nauda. Konsultacijos trukmė - 1 val., kaina - 25 Eur. Mokama po konsultacijos grynais.

Gintarė Jonaitytė - akredituota (T.C.Campbell „Nutritional studies center, Stanfordo universitetas, „Child nutrition and cooking", JAV) augalinės mitybos ekspertė, sveikos gyvensenos, lėto natūralaus gyvenimo būdo propaguotoja, lektorė, teikia asmenines, grupines sveikatos ugdymo augaliniu maistu konsultacijas.

ASMENINIŲ KONSULTACIJŲ DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

Vaiva: „Susitikimo tikslas su dietologe šįkart buvo ne dėl antsvorio problemų. Pirmą kartą į rekomenduotą dietologę kreipiausi susidūrusi su labai rimtomis sveikatos problemomis. Po inksto šalinimo operacijos likau gyventi su vienu inkstu ir atėjus suvokimui, kad turiu daug ką gyvenime keisti, kreipiausi į Gintarę. Mityba - viena pagrindinių sričių, kurią privalau keisti. Labai patiko tai, kad gavau daug informacijos, atsižvelgiant į mano problemą ir siekius. Detaliai aptarėme mano įpročius ir čia pat aptarėme blogąsias ydas. Pasirodo, yra produktų, kuriuos būtinai turiu keisti kitais, kitų - atsisakyti ir pan. Po susitikimo grįžau pilna minčių ir pokyčius savo virtuvinėje spintelėje atlikau tą pačią dieną. Didžiausias mano pasiekimas - visiškai atsisakiau kavos. Anksčiau tai atrodė neįmanoma, per dieną išgerdavau apie 5-6 puodelius. Ant virtuvinio stalo atsirado lėtaeigė sulčiaspaudė. Be yprastinių sulčių, mano dienoje visada būna bent keli shot‘ai - imbiero ar apelsino su pipiriukais. Tai mane tonizuoja. Kavos skonį pakeičiau cikorijos kava. Patyriau azartą skonių ieškojime. Dabar laukiu dietologės sudaryto meniu, nes fantazija yra senkantis dalykas. Po inksto šalinimo operacijos praėjo 3 mėnesiai. Prieš kelias dienas man buvo daromi tyrimai, kurie parodė, kad vienas inkstas susitvarko puikiai. Tai mane tik dar labiau skatina. Dabar esu ilgame gydymo etape, tačiau šalia medicinos onkologijos specialistų, meditacijų, teisinga mintyba mano galvoje yra kiekvieną dieną".

„PAVASARIO IŠŠŪKIO" DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

Gabrielė: „Labai džiaugiuosi, galėjusi dalyvauti projekte „Pavasario iššūkis". Labai skanios salotos ir puikiai suderinti sulčių skoniai, visiškai nesijautė daržovių kartumo, maistas antrą savaitę buvo padidintas iki puikiai tinkamo kiekio. Buvo labai smagu filmuotis, o nuolatinis Gintarės ir kitų dalyvių palaikymas buvo labai svarbus ir naudingas. Į Gintarę buvo galima kreiptis bet kada, ji betarpiškai palaikydavo ir duodavo labai naudingų patarimų".

Anželika: „Nuoširdus ačiū už galimybę dalyvauti projekte „Pavasario iššūkis", už pažintį su kitokia, man netikėta, sveika mityba. Dėkoju už buvimą šalia projekto metu. Už paaiškinimus, kaip vartoti chia sėklas, detox miltelius. Man tai buvo įdomi patirtis. Ačiū už motyvuojantį palaikymą ir nukritusius kilogramus".

Vaidotas: „Norėčiau asmeniškai padėkoti, Jums Gintare, už tinkamai sudarytą programą, už aiškius atsakymus dėl mitybos bei nuolatinį rūpestį".

Registracija konsultacijai
Visi laukai privalomi.

Jūsų užklausa gauta. Informuosime Jus elektroniniu paštu, apie laiko rezervacijos patvirtinimą.

Daugiau apie produktą skaitykite čia
+